Croozer Kid for 2 Plus Click & Crooz

5 hodnocení
 

Špičkový, dvoumístný odpružený vozík 3v1 od německého výrobce Croozer. Nově s praktickým tlačítkem Click & Crooz pro rychlou a pohodlnou výměnu setů - pro jízdu na kole, na běhání nebo jako sportovní kočárek na procházky po městě i do přírody.

 

Dostupnost Na dotaz
24 290 Kč    
Kód produktu 505
Výrobce Croozer
Stránky výrobce cz.croozer.com/
Kategorie Croozer - dvoumístné vozíky za kolo
Záruka 2 roky
 
 Croozer Kid for 2 Plus Click & Crooz při chůzi

Tři aktivity s dětmi za jednu cenu

Croozer Kid For 2 Plus Click & Crooz je vozík za kolo, sportovní kočárek a běžecký vozík v jednom (pro cykloturistiku, běh a procházky nejen do přírody).

S dětskou sedačkou již od 1. Měsíce

V kombinaci se závěsným miminkovníkem Croozer lze vozík bezpečně používat již od nejnižšího věku. Bez dětské sedačky od 6-8 měsíců do 5-6 let.

Komfortnější jízda pro děti i pro vás

Osvětlení na tlačném madlu se za snížené viditelnosti samo rozsvítí. Vozík je navíc vybaven bezpečnostním popruhem, který připevníte k madlu dle návodu.


Díky tlumičům Sylomer® skvěle sedí na cestách

Vozík Croozer Kid For 2 Plus Click & Crooz je vybaven ojedinělými tlumiči Sylomer®. Jejich pružiny se automaticky přizpůsobují aktuálnímu zatížení a nabízí štědrý zdvih až 45 mm. S jejich nastavováním si nemusíte dělat žádné starosti.

Pružící prvky odolávají veškerým vlivům počasí a za všech okolností zachovávají stabilitu vozíku. Nevadí jim ani krátkodobé přetížení v extrémních podmínkách. Ani v tom nejnáročnějším terénu plném nerovností nezačne vozík poskakovat nebo se kymácet. Vaše děti budou cestovat v maximálním pohodlí.

Croozer Kid for 2 Plus Click & Crooz při jízdě na kole

Základní výbava obsahuje samotný vozík, madlo, 20" kola, tažnou tyč se dvěma čepy pro připojení ke dvěma jízdním kolům, přední 16" kolo pro jogging, přední otočné buggy-kolečko pro kočárkový provoz, bezpečnostní vlaječku a odrazky.

Croozer Kid for 2 Plus Click & Crooz na procházce

Testováno nejvyšší německou autoritou TÜV Rheinland

Vozíky Croozer byly a stále jsou předmětem neustálého testování. A to nejen samotnými výrobci, ale také nezávislými organizacemi, časopisy a testovacími laboratořemi. Vy máte nyní jedinečnou příležitost zakoupit si špičkový model, který obstál u stovek tisíc rodin po celém světě, stejně jako u organizace TÜV Rheinland. Vozík získal certifikát TOXPROOF, který potvrzuje, že materiály neobsahují žádné škodlivé látky.

 

Na konstrukci vozíku získáte doživotní záruku

Trubková konstrukce rámu kabiny je výjimečně odolná a interní rám poskytuje dodatečnou ochranu vašeho dítěte po obou stranách a také zezadu. Trubky jsou potaženy vodou odpudivým povlakem. Vpředu a vzadu jsou robustní nárazníky, které zajišťují spolehlivou ochranu před nárazem. Na bocích a zadní stěně je vozík opatřen 3MTM Scotchlite reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.

Vozík je dále vybaven kombinovaným krytem proti hmyzu a nepřízni počasí. Má také rolovatelný PU potah, takže jsou vaši malí pasažéři chráněni i proti chladu a vlhku.


Celosvětově nejnižší těžiště vozíku brání převržení v jakémkoli terénu

Velmi pohodlná sedačka vozíku Croozer je ve dvanácti bodech pružně zavěšena na rámu vozíku. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostním pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu. Průkopnické vnitřně uchycené tlačné madlo navíc zajišťuje, že má vozík nezvykle velký prostor pro ramena.

Inovovaná konstrukce umožňuje použití [závěsné sedačky pro novorozence] a tedy přepravu velmi malých dětí v nejšetrnější poloze.

Vozík Croozer vyniká ve své třídě největším zavazadelníkem - cca 70 litrů.

Croozer Kid for 2 Plus Click & Crooz na sněhu

Informace o výrobci

Logo Croozer

Německá kvalita - pro děti to nejlepší

Populární německá značka Croozer je synonymem vysoce kvalitní a inteligentní přepravy pro rodiny, které rády cestují, sportují a do svého aktivního životního stylu chtějí zapojit všechny členy domácnosti včetně dětí nebo čtyřnohých mazlíčků.

V jejich portfoliu najdete dětské vozíky za kolo, vozíky pro přepravu nákladů, turistické vozíky i vozíky pro psy. Všechny tyto produkty jsou dokonale promyšlené, praktické, bezpečné a designové.

Míst k sezení 2
Max. šířka ramen 31 cm
Délka nohou/prostor pro nohy 60 cm
Výška hlavy 63 cm
D x Š x V (bez držadla) 108 x 90 x 91 cm
D x Š x V složené (bez držadla a koleček) 107,5 x 86 x 27 cm
Výška uchopení (min./max.) 97 / 110 cm
Hmotnost (základna s držadlem a kolečky) 17,6 kg
max. zatížení 45 kg
Kola 20" zapletená kola

Croozer 3 v 1


Croozer Kid plus Sylomer


Logo Croozer

Německá kvalita - pro děti to nejlepší

Populární německá značka Croozer je synonymem vysoce kvalitní a inteligentní přepravy pro rodiny, které rády cestují, sportují a do svého aktivního životního stylu chtějí zapojit všechny členy domácnosti včetně dětí nebo čtyřnohých mazlíčků.

V jejich portfoliu najdete dětské vozíky za kolo, vozíky pro přepravu nákladů, turistické vozíky i vozíky pro psy. Všechny tyto produkty jsou dokonale promyšlené, praktické, bezpečné a designové.